Program pátečního exhibičního utkání Ostrožský výběr vs. Legendy Zlína

90let hokejOslavy 90 let ostrožského hokeje začínají již zítra. Bezesporu hlavním tahákem je exhibiční utkání Ostrožského výběru s Legendami Zlína, kde se představí opravdu vynikající hokejové celebrity ze zlínského regionu. 

Proto bychom Vám chtěli sdělit informace o průběhu tohoto významného svátku hokeje, aby jste si jej všichni mohli co nejvíce užít...

PROGRAM AKCE, pátek 22.11.2019:

16:30 - 16:45    rozbruslení hráčů

16:45 - 17:00    úprava ledu

17:00 - představením jednotlivých hráčů na ledě

17:15 - čestné bully, zahájení utkání - hraje se 3 x 15 minut čistého času

přestávka po první třetině v délce 20 minut - úprava ledu a následuje ukázka hokeje v podání hráčů 4. a 5. tříd HOKEJ Uherský Ostroh

přestávka po druhé třetině v délce 20 minut - autogramiáda hráčů (označený prostor pod tribunou)

19:30 předpokládané ukončení akce na ledě

VSTUPNÉ na exhibiční utkání je jednotné 50,-Kč. DĚTI do 15 let mají vstup ZDARMA!!! 

Ze zakoupených vstupenek bude vylosován jeden šťastlivec, který jako hlavní cenu obdrží podepsaný dres Legend Zlína se všemi jmény účastníků exhibičního utkání. Výherce bude vyhlášen rozhlasem na konci druhé třetiny a měl by se dostavit během druhé přestávky do kanceláře vedení ZS při vstupu do haly. (Proto si prosím ponechte vstupenky, aby mohla při kontrole správnostiout proběhnou potřebná identifikace !!!) Předání proběhne ihned po skončení utkání na ledové ploše.

 

Po ukončení zápasu bude před zimním stadionem pro odvoz pozvaných účastníků na slavnostní zasedání ostrožského hokeje v restauraci Pod Lipami připraven v 19:45 hodin AUTOBUS!!!