Závěry zasedání Výkonnného výboru HOKEJ Uherský Ostroh

LOGO HOKEJ Dne 10. března zasedal Výkonný výbor HOKEJ Uherský Ostroh a zabýval se opatřeními Bezpečnostní rady státu vztahující se k zákazu konání veřejných sportovních akcí nad 100 osob.

Zásadním rozhodnutím je ZRUŠENÍ zápasů PLAY OFF KLM JMK a ZK o 3. místo mezi HOKEJ Uherský Ostroh a SHKM Hodonín, které se měly sehrát v Uherském Ostrohu ve středu 11. března a následně v pátek 13. března v Hodoníně. Po vzájemné konzultaci a dohodě mezi oběma kluby a řídícím svazem Jihomoravským KVV byla tato utkání zrušena a to na základě zhoršení aktuální epidemiologické situace v ČR a opatřeními ze strany Bezpečnostní rady státu. Konečné pořadí na 3. a 4. místě v PLAY OFF KLM 2019/20 bude vycházet z pořadí po základní části soutěže KLM.  

Stejné rozhodnutí se týká plánovaného PLESU HOKEJISTŮ, který se měl uskutečnit v sobotu 21. března na sportovní hale v Uherském Ostrohu, také ten je ze stejných důvodů ZRUŠEN.

Na základě rozhodnutí ČSLH a VV HOKEJ Uherský Ostroh budou ostatní soutěže mládeže zatím pokračovat dle Rozpisu příslušných soutěží, za dodržení podmínek maximálního počtu 100 osob na zimním stadionu v průběhu utkání. Totéž nařízení se týká tréninků jednotlivých kategorií.

Děkujeme za pochopení...