Víkendové bruslení veřejnosti

VBVážení příznivci bruslení, na první říjnový víkend jsme pro Vás připravili dvě veřejná bruslení - v sobotu 3. října od 12:30 do 14:00 hodin a v neděli 4. října od 15:30 - 17:00 hodin. Budete tak mít před vyhlášením nouzového stavu poslední možnost protáhnout svá těla na ledové ploše při bruslařských radovánkách.

Během veřejného bruslení je však nutné dodržovat mimořádná opatření MZ aktuálně platných v ČR a nařízení Provozovatel zimního stadionu, které spočívá zejména v dodržování doporučených odstupů minimálně 2 metry, plnohodnotné nošení ochrany úst a nosu (respirátorů, roušek, ústenek, šálů, šátků atd) ve všech vnitřních prostorách zimního stadionu a po celou dobu. Výjimku tvoří pouze bruslení na ledové ploše, kdy je možné mít ochranu úst a nosu sundanou (přesto doporučujeme z bezpečnostních důvodů ji mít nasazenou). Do prostor haly z ledovou plochou má povolen přístup jenom bruslící veřejnost !!! Divácký nebruslící doprovod není povolen !!!

Cena vstupného je 30,-Kč. Při veřejném bruslení je možnost nabroušení bruslí.

Předem Vám děkujeme za Vaši návštěvu veřejného bruslení a za striktní dodržování a respektování všech opatření a nařízení.

 

Bronislav Zápařka - ředitel zimního stadionu Uherský Ostroh