Opatření na derby s Hodonínem

decko barevne maleHOKEJ Uherský Ostroh má zájem, aby tradiční derby s Hodonínem proběhlo v rámci duchu FAIR PLAY na ledě i ochozech, neboť oba kluby spolu dlouhodobě spolupracují a vzájemně se respektují. 

Jsme ovšem povinni dodržovat aktuální nařízení MO MZČR a vlády ČR, která jsou platná až do 9. února 2022 a pro vstup na nedělní utkání Krajské ligy mužů HOKEJ Uherský Ostroh vs SHKM Hodonín se v podstatě nic nemění a budou zachována všechna stávající opatření.

Náležitosti pro vstup na zimní stadion budou kontrolovány ze strany Pořadatele utkání a najaté bezpečnostní agentury formou aplikace ČTEČKA  a na zimní stadion nebude vpuštěn nikdo, kdo nesplňuje podmínky O - T - N a nemá nasazen respirátor !!!

Dále se zakazuje účast osobám, které vykazují klinické příznaky onemocnění covid-19 nebo těm, co mají nařízenu karanténu !!!

Upozorňujeme, že v současnosti již pro vstup na ZS neplatí antigenní testy a nelze je použít !!! PCR test platí za níže uvedených okolností !

Dále upozorňujeme fanoušky hostů, že budou mít na tribuně vymezený sektor a žádáme je, aby se zde v průběhu utkání zdržovali. 

Jaké dokumenty tedy potřebujete (OSOBY NAD 12 LET) pro vstup na zimní stadion: 

  • Potvrzením o započatém očkování + PCR test s negativním výsledkem, ne starším než 72 hodin
    - Potvrzením o prodělání nemoci Covid-19 v posledních 180 dnech
    - Potvrzením o druhé dávce očkování, starším více než 14 dní
    - Potvrzením o aplikaci jednodávkové vakcíny, starším více než 14 dní
  • PCR test s negativním výsledkem, ne starším než 72 hodin u mládeže 12 - 18 let 

Proto Vás žádáme, aby jste si platná potvrzení o bezinfekčnosti před vstupem do zimního stadionu připravili a osoby provádějicí kontrolu je jen zkontrolují

Potvrzení lze předkládat v aplikaci TEČKA v mobilním telefonu, nebo fyzicky v tištěné podobě na platném dokumentu (CERTIFIKÁTU) s QR kódem, který je schopna přečíst aplikace ČTEČKA.

Pořadatel si vymezuje nevpustit na utkání osoby evidentně podnapilé nebo pod vlivem návykových látek. Dále je naprostý zákaz vnášet na zimní stadion jakoukoliv pyrotechniku!!!

Děkujeme Vám, že dodržujete vydaná nařízení a opatření ...