Zimní stadion zahajuje provoz, čeká nás několik novinek

Zimní stadion je po letní pauze připraven s několika změnami na další provoz v sezóně 2023/2024. Probíhají první tréninky, komerční pronájmy od příštího týdne.

www.hokejostroh.czOd dnešního dne (30. 8. 2023) je ledová plocha připravena k provozu. Od odpoledních hodin probíhají první tréninky mládeže i mužů. Provoz pro komerční pronájem ledu bude možný od příštího týdne. Rezervace ledové plochy na tel. 604 961 081 nebo 737 224 050. Aktuální rozpis ledu bude zveřejněn brzy na webových stránkách. V následující sezóně bude pokračovat i veřejné bruslení a půjčovna bruslí. O jeho zahájení budeme informovat.

Kromě standardního provozu nás letos na zimním stadionu čeká několik novinek.

VÝMĚNA OSVĚTLENÍ
V dubnu realizovalo Město Uherský Ostroh první fázi rekonstrukce zimního stadionu, kdy byla nahrazena výbojková svítidla novými LED svítidly s nižším příkonem. Výměnou bude dosaženo zvýšení intenzity, komfortu osvětlení, splnění normových požadavků na osvětlení při utkáních a finanční úspory provozních nákladů za energie. Nová světla zároveň nabízí možnost regulovat svítivost v procentech 25, 50, 75 a 100 % a osvětlení pouze jednotlivých částí hřiště.

NOVÁ ŠATNA MUŽŮ
Další změnou je nová šatna mužů, která nabízí hráčům i trenérům větší prostory a komfort při přípravě na zápasy. Nová kabina je vybavena stolním tenisem nebo televizí pro zpětné sledování ligových utkání.

ON-LINE PŘENÁŠENÍ UTKÁNÍ
HOKEJ Uherský Ostroh letos navázal spolupráci se společností PERINVEST MEDIA, která bude nově přenášet všechna utkání mládeže i mužů ze zimního stadionu v Uherském Ostrohu on-line živě na platformě Czechicehockey.tv. Po registraci můžete sledovat kromě našeho zimního stadionu všechna utkání, která probíhají v klubech patřících do rodiny Czechicehockey.tv.

Postup registrace:

  1. Registrujte se na webu czechicehockey.tv.
  2. Vyberte druh předplatného.
  3. Vyberte HOKEJ Uherský Ostroh jako primární klub.
  4. Vyplňte údaje o platební kartě a potvrďte platbu.

Ceník předplatného najdete na přiloženém odkazu: https://www.czechicehockey.tv/cs/home.

DALŠÍ ÚPRAVY
Proměnou prošly i střídačky nebo zábradlí na tribuně, které je nově sladěno do barev klubu, červené a žluté. Středový kruh zdobí velké klubové logo.

Sezóna 2023/2024 je zahájena! Srdečně Vás zveme k návštěvě zimního stadionu.