Aktuality

Domácí gólové hody pokračují, Blansko si odváží 8 gólů (+ VIDEO)

20-říj Hits:371 Muži Bronislav Zápařka

Další domácí utkání divákům na ostrožském zimáků přineslo 8 hezkých branek v síti blanenského týmu. Náš gólman Michal Šurý zatáhl... více »

Blíží se oslavy 90 let ostrožského hokeje

19-říj Hits:448 Klub Bronislav Zápařka

Když na přelomu let 1929/30 průkopníci ledního hokeje zaregistrovali sportovní klub s hrdým názvem Viktoria Uherský Ostroh, nikdo z nich... více »

Hodový podvečer v Kroměříži, vítězíme vysoko a bereme tři body

13-říj Hits:457 Muži Bronislav Zápařka

Ani tradiční ostrožské hody nebránili našim hokejistům plnit plán ve sbírání bodů na venkovním ledu. Čtvrté kolo soutěže nás dovedlo... více »

Sestřih nejlepších akcí z utkání s Brumovem

08-říj Hits:470 Muži Bronislav Zápařka

V nedělním utkání 3. kola přivítali ostrožští hokejisté soupeře z Brumova-Bylnice. V první třetině předvedli naši hráči výborné hokejové akce... více »

Střelecké hody proti Brumovu

07-říj Hits:470 Muži Bronislav Zápařka

V nedělním pozdním odpoledni jsme přivítali tým z podobně velkého města jako naše, z Brumova - Bylnice. Od prvních minut... více »

Letošní rozjezd mladších žáků je pomalejší

05-říj Hits:180 Mládež Bronislav Zápařka

Vstup do Ligy Zlínského kraje se mladším žákům moc nepovedl. Tým sužovaný na začátku sezony nemocemi a půjčováním hráčů do... více »

Starší žáci prožívají výborný start do žákovské ligy

05-říj Hits:145 Mládež Bronislav Zápařka

Starší žáci mají nejlepší vstup do soutěže za poslední roky a po čtyřech kolech dokonce vedou tabulku Ligy Zlínského kraje... více »

Klubové příspěvky hráčů 2019/20

02-říj Hits:227 Klub Bronislav Zápařka

KLUBOVÉ PŘÍSPĚVKY pro sezónu 2019/20 na činnost mužstev přípravek, mladších a starších žáků, dorostu a juniorů, byly 14.Valnou hromadou a Výkonným výborem... více »