Aktuality

Zimní stadion přerušuje provoz

21-říj Hits:707 Klub Bronislav Zápařka

Provoz zimního stadionu v Uherském Ostrohu byl z důvodu technické závady v systému chlazení ledové plochy přerušen. Opravu realizuje... více »

Víkendové dvojkolo přineslo první vítězství v soutěži

13-říj Hits:217 Mládež Bronislav Zápařka

Páteční kolo zavedlo naše juniory do Břeclavi, kde dokázali vzdorovat domácím do poloviny utkání, ale nakonec padli 2 : 6.   V nedělním... více »

Ostrožským juniorům se v soutěži zatím nedaří

05-říj Hits:193 Mládež Bronislav Zápařka

Ostrožským juniorům se vstup do soutěže regionální Ligy juniorů, i díky průběžně poměrně velké marodce a sérii zranění, moc nevydařil... více »

Platba členských klubových příspěvků 2021-22

01-říj Hits:491 Klub Bronislav Zápařka

Vážení rodiče, se zahájením sportovní činnosti v nové sezóně 2021/22, která byla odstartována v květnu 2021 je nyní zapotřebí uhradit... více »

Další pokračování akce "Pojď hrát hokej" mělo velký úspěch

23-zář Hits:392 Mládež Bronislav Zápařka

Již osmý díl populární náborové akce v rámci projektu ČSLH "Týden hokeje" se na ostrožském zimním stadionu ve středu 22... více »

Program akce Týden hokeje

22-zář Hits:230 Klub Bronislav Zápařka

Už dnes od 17 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to... více »

Junioři zvítězili v Rožnově

12-zář Hits:492 Mládež Bronislav Zápařka

V závěrečném přípravném utkání před zahájením soutěže Regionální ligy juniorů sehráli naši hráči odvetu na ledě Rožnova pod Radhoštěm. Ostrožané... více »

Kurz bruslení Bruslička - upozornění na dodržování covid opatření !!

10-zář Hits:365 Mládež Bronislav Zápařka

  Vážení účastníci kurzu bruslení - Bruslička, vzhledem k aktuální situaci vztahující se k epidemií koronaviru v ČR je pro účast ve výukovém kurzu Bruslička potřeba... více »