Odehraná kola

1. kolo    
HK Kroměříž HC Brumov-Bylnice 7:5
HC Boskovice TECHNIKA HOCKEY BRNO 2:5
HC Lvi Břeclav HC SPARTAK Uherský Brod 5:6
HOKEJ Uherský Ostroh Dynamiters Blansko HK 6:1
SHKM Hodonín B HC Uherské Hradiště 9:5
     
2. kolo    
HC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod 7:6
HC Boskovice HC Lvi Břeclav 3:6
HK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 3:4 (P)
Dynamiters Blansko HK SHKM Hodonín B 8:3
     
3. kolo    
HC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 7:4
Dynamiters Blansko HK HC Boskovice 7:3
HC Brumov-Bylnice HOKEJ Uherský Ostroh 1:5
TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Lvi Břeclav 6:4
SHKM Hodonín B HK Kroměříž 2:6
     
4. kolo    
HK Kroměříž HC Uherské Hradiště 9:0
HC Lvi Břeclav Dynamiters Blansko HK 1:3
HC SPARTAK Uherský Brod TECHNIKA HOCKEY BRNO 2:6
HOKEJ Uherský Ostroh SHKM Hodonín B 7:3
HC Boskovice HC Brumov-Bylnice 4:5
     
5. kolo    
HC Uherské Hradiště TECHNIKA HOCKEY BRNO 3:15
Dynamiters Blansko HK HC SPARTAK Uherský Brod 8:2
HC Brumov-Bylnice HC Lvi Břeclav 6:5 (P)
HK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 5:6
SHKM Hodonín B HC Boskovice 6:3
     
6. kolo    
HOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště 5:0
HC Boskovice HK Kroměříž 7:2
HC SPARTAK Uherský Brod HC Brumov-Bylnice 8:3
HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín B 8:0
TECHNIKA HOCKEY BRNO Dynamiters Blansko HK 4:2
     
7. kolo    
Dynamiters Blansko HK HC Boskovice 11:5
HC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště 4:3
HC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž 2:3
TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Lvi Břeclav 16:2
     
8. kolo    
HOKEJ Uherský Ostroh HC Boskovice 12:2
HC Uherské Hradiště Dynamiters Blansko HK 5:4
HC Brumov-Bylnice TECHNIKA HOCKEY BRNO 4:10
HK Kroměříž HC Lvi Břeclav 3:1
SHKM Hodonín B HC SPARTAK Uherský Brod 1:5
     
9. kolo    
HC Boskovice HC Uherské Hradiště 4:9
HC Lvi Břeclav HOKEJ Uherský Ostroh 9:6
HK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod 2:4
Dynamiters Blansko HK HC Brumov-Bylnice 10:2
TECHNIKA HOCKEY BRNO SHKM Hodonín B 5:2
     
10. kolo    
HC Lvi Břeclav Dynamiters Blansko HK 6:4
HC Uherské Hradiště HK Kroměříž 4:6
HOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice 6:7 (P)
SHKM Hodonín B TECHNIKA HOCKEY BRNO 3:6
     
11. kolo    
HC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice 6:5
HK Kroměříž TECHNIKA HOCKEY BRNO 4:5 (P)
HC Boskovice HC Lvi Břeclav 2:6
HOKEJ Uherský Ostroh HC SPARTAK Uherský Brod 8:4
SHKM Hodonín B Dynamiters Blansko HK 2:5
     
12. kolo    
HC Lvi Břeclav HC Uherské Hradiště 7:8
HC SPARTAK Uherský Brod HC Boskovice 5:6 (P,SN)
TECHNIKA HOCKEY BRNO HOKEJ Uherský Ostroh 6:2
Dynamiters Blansko HK HK Kroměříž 3:4
HC Brumov-Bylnice SHKM Hodonín B 9:3
     
13. kolo    
HC Brumov-Bylnice HK Kroměříž 4:6
Dynamiters Blansko HK HOKEJ Uherský Ostroh 4:5
TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Boskovice 8:3
HC SPARTAK Uherský Brod HC Lvi Břeclav 2:4
HC Uherské Hradiště SHKM Hodonín B 3:6
     
14. kolo    
HC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště 6:3
HC Lvi Břeclav TECHNIKA HOCKEY BRNO 4:2
HC Boskovice Dynamiters Blansko HK 4:5 sn.
HK Kroměříž SHKM Hodonín B 5:0 (kont.)
HOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice 4:5
     
15. kolo    
HC Uherské Hradiště HK Kroměříž 7:3
HC Brumov-Bylnice HC Boskovice 2:10
Dynamiters Blansko HK HC Lvi Břeclav 3:5
TECHNIKA HOCKEY BRNO HC SPARTAK Uherský Brod 6:4
SHKM Hodonín B HOKEJ Uherský Ostroh 5:12
     
16. kolo    
HC Boskovice TECHNIKA HOCKEY BRNO 4:7
HC SPARTAK Uherský Brod HC Brumov-Bylnice 8:6
HC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 5:11
HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín B 7:6 sn.
     
17. kolo    
TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Uherské Hradiště 12:3
HC SPARTAK Uherský Brod Dynamiters Blansko HK 6:2
HC Lvi Břeclav HC Brumov-Bylnice 10:1
HC Boskovice SHKM Hodonín B 5:2
HOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž 9:4
     
18. kolo    
HC Brumov-Bylnice HK Kroměříž 1:5
SHKM Hodonín B HC Boskovice 11:10
Dynamiters Blansko HK TECHNIKA HOCKEY BRNO 3:5
HOKEJ Uherský Ostroh HC SPARTAK Uherský Brod 6:5 sn.
     
19. kolo    
HC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 0:6
HK Kroměříž HC Boskovice 3:2
HC Brumov-Bylnice HC SPARTAK Uherský Brod 5:4
TECHNIKA HOCKEY BRNO Dynamiters Blansko HK 8:4
SHKM Hodonín B HC Lvi Břeclav 5:4 pp.
     
20. kolo    
TECHNIKA HOCKEY BRNO HC Brumov-Bylnice odloženo
Dynamiters Blansko HK HC Uherské Hradiště 6:3
HC Lvi Břeclav HK Kroměříž 5:3
HC Boskovice HOKEJ Uherský Ostroh 6:5 pp.
HC SPARTAK Uherský Brod SHKM Hodonín B odloženo
     
21. kolo    
HC Uherské Hradiště HC Boskovice -
HK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod -
HC Brumov-Bylnice Dynamiters Blansko HK -
SHKM Hodonín B TECHNIKA HOCKEY BRNO -
HOKEJ Uherský Ostroh HC Lvi Břeclav -
     
22. kolo    
TECHNIKA HOCKEY BRNO HK Kroměříž -
HC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště -
HC SPARTAK Uherský Brod HOKEJ Uherský Ostroh -
HC Lvi Břeclav HC Boskovice -
Dynamiters Blansko HK SHKM Hodonín B -
     
23. kolo    
HC Uherské Hradiště HC Lvi Břeclav -
HC Boskovice HC SPARTAK Uherský Brod -
HK Kroměříž Dynamiters Blansko HK -
SHKM Hodonín B HC Brumov-Bylnice -
HOKEJ Uherský Ostroh TECHNIKA HOCKEY BRNO -